תפרחת קנאביס: מה זה אומר?

תפרחת קנאביס היא התוצר לאחר תהליך עיבוד של פרחי קנאביס. את תפרחת הקנאביס ניתן לצרוך באמצעות עישון או באמצעות אידוי של תפרחת הקנאביס, ולאחר מכן מיצוי החומרים בתוכם. תפרחת הקנאביס מגיעה במגוון צורות וריכוזים של החומרים הפעילים, בהתאם לסוגים השונים. לכל סוג של תפרחת קנאביס יש ריכוזים שונים של החומרים הפעילים בתוכו. ישנם מטופלים הצורכים את תפרחת הקנאביס בעישון ואילו אחרים על ידי אידוי המוצר בטרם מיצוי החומרים שבתוכו. בתהליך של מיצוי חומרים פעילים בתוך תפרחת הקנאביס ניתן לקבל שמן קנאביס איכותי. כל דרך שלא תבחרו להשתמש בתפרחת הקנאביס, אין ספק שהשפעה היא אפקטיבית ומיידית עבור המטופל.

רוצים לצפות במגוון התפרחות שלנו ? עברו לעמוד – תפרחות קנאביס.

היכן ניתן להשיג תפרחת קנאביס רפואי?

תפרחת קנאביס רפואי ניתן להשיג בחברות המשווקות את המוצר, קיימות חברות רבות בארץ אשר מספקות את המוצר של תפרחת קנאביס למטופלים הזקוקים לכך. תוכלו להשיג בחברות ייעודיות המוכרות תפרחת קנאביס רפואי או בבתי מרקחת. בררו בחברות המשווקות קנאביס רפואי האם יוכלו לספק עבורכם תפרחת קנאביס רפואי, תוכלו למצוא מידע אודות חברות כאלו ברשת האינטרנט, וליצור עימם קשר.

האם כדאי אידוי או עישון תפרחת קנאביס?

כאשר אתם רוכשים תפרחת קנאביס אתם יכולים לבחור מבין שתי צורות את צריכת החומר, תוכלו לבחור באידוי, לשאיפת החומרים הפעילים או באמצעות עישון. מומלץ בעת צריכת תפרחת קנאביס לצרוך אותה בתהליך אידוי ולא עישון, בשל שאיפת העשן הנלווה לעישון, שכרוך בסיכונים בריאותיים למשל הטבק בתוכו. ואילו במהלך אידוי שואפים רק את החומרים הפעילים ללא תוצרים נלווים. יחד עם זאת, יש כאלו שאוהבים את חוויית העישון ויעדיפו לצרוך את תפרחת הקנאביס בתהליך עישון גליליות או סיגריות המכילות את הקנאביס.

מה היתרונות של קנאביס רפואי?

הקנאביס הרפואי זוכה לפופולאריות רבה בעולם וגם בארץ, בשל היתרונות הרבים של הקנאביס הרפואי לחולים ולסובלים מכאבים כרוניים. עבורם הקנאביס הרפואי הוא הישועה שתסייע להם בהקלת הכאבים והסבל. כך למשל במהלך טיפולים כימותרפיים, צריכת קנאביס מסייעת להגביר תחושת תיאבון ואנרגיה ולהקל על כאבים. עבור חולי פרקינסון או ניוון שרירים הקנאביס מסייע לרוגע והרפייה וכנ”ל לגבי אנשים הסובלים מפוסט טראומה, הקנאביס מסייע להרגעה בזמן חרדות. הקנאביס יעיל גם לחולים סופניים ולחולים כרוניים, כדי לסייע להם לשלווה והרגעה בימים בהם הם נאלצים להתמודד מול כאבים קשים ובלתי נסבלים. הקנאביס הרפואי, בארץ וגם בעולם, עוזר לאנשים רבים להתמודד מול אתגרים מגוונים בשל מחלתם הכרונית או מחלה אחרת, ובכך לפתח שגרה מיטבית ככל שניתן, גם בזמן המחלה.

אלו שלבים נדרש לעבור במהלך הגשת בקשה לרישיון לקנאביס רפואי?

הקנאביס כאמור הוא בעל יתרונות רבים עבור האדם המטופל, אך יש לציין ששלב הגשת הבקשה לאישור רישיון לקנאביס רפואי דורש מספר שלבים במהלכו. בשלב הראשון יש להגיש בקשה למשרד הבריאות, באמצעות הרופא המטפל, ועם המסמכים הרלוונטיים אודות המטופל, כדי לקדם את עניין הבקשה לרישיון קנאביס. בשלב הבא משרד הבריאות יבחן לעומק את המסמכים שהוגשו, ויבחן בהתאם לסיטואציה הנידונה ובהתאם למצבו הרפואי של המטופל ותפקודו ביומיום, את הצורך לצריכת קנאביס רפואי. משרד הבריאות יוכל לאשר או לדחות את הבקשה, בהתאם לשיקולי המשרד. ההחלטה שתתקבל תועבר לרופא המטפל ולמטופל לכתובות שהם ציינו במסמכי הבקשה. עבור חולים רבים הקנאביס הרפואי יכול לסייע להם רבות בהתמודדות מול הכאבים במחלה ממנה הם סובלים או בעקבות טיפולים קשים שהם עוברים. עבורם הקנאביס מרגיע ונותן אנרגיה, בימים הקשים שלהם.

עוד מאמרים:

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול בסרטן

קנאביס רפואי הא בעצם צמח הקנאביס, שמשתמשים בו, או בכימיקלים שבו לטיפול במחלות או שלל מצבים רפואיים. זה בעצם אותו דבר כמו קנאביס שאנשים מעשנים

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול במחלות מעיים

קנאביס הוא צמח שמשמש בני אדם כבר אלפי שנים לסגולותיו הרפואיות השונות. עם זאת, ידוע גם שיש לו השפעות פסיכו אקטיבית, המובילה לתחושת שיכרות, וכוללת

דילוג לתוכן