קנביט: מתקן גידול קנאביס

חברה המייצרת קנאביס רפואי תוכל לספק  קנאביס לשימוש רפואי עבור אנשים שסובלים ממחלות כרוניות וכאבים הנלווים למחלה מסוימת. במקרים אלו הקנאביס יוכל להקל על כאבים ואף להחזיר תיאבון.  קנביט היא חברה הנמצאת באזור ים המלח, ביישוב נאות הכיכר, ויש לה מתקן גידול קנאביס. חברת קנביט גם קנתה את חברת “תיקון עולם” ומשווקת את מוצריה. חברת קנביט גם נסחרת בבורסה. מאז רכישתה של תיקון עולם בידי קנביט, החברה מנהלת את מערך הייצור, שיווק והפצת קנאביס רפואי.

למי מיועד קנאביס רפואי?

קנאביס רפואי מיועד לסייע לאנשים הזקוקים לכך, בשל שיקולים רפואיים של מחלות מסוימות, מחלות כרוניות או סופניות או בעקבות טיפולי כימותרפיה. כך למשל חולי סרטן העוברים כימותרפיה יכולים להיעזר בקנאביס רפואי כדי להקל על התופעות לוואי הנלוות לטיפולים כגון כאבים, חולשה  וחוסר תיאבון. קנאביס רפואי יכול להתאים גם לסובלים ממחלות נוירולוגיות, פרקינסון, ניוון שרירים, וגם בתחום הפסיכיאטריה לסובלים מחרדות בעקבות פוסט טראומה. מרכיביו של הקנאביס הרפואי יעילים לאוכלוסיות אלו לעיל ולאוכלוסיות נוספות של מחלות מסוגים שונים, שהקנאביס יכול לסייע בשיפור והקלה על התסמינים הנלווים למחלה. קנביט היא חברה המייצרת ומשווקת קנאביס רפואי למגוון מטרות רפואיות עבור אזרחים הזקוקים לכך ואשר מורשים לקנות קנאביס רפואי.

מה היתרונות של קנאביס רפואי?

הקנאביס הרפואי הוא בעל יתרונות רבים עבור אנשים הסובלים ממחלות קשות, ואף לאנשים הסובלים ממחלות סופניות, הקנאביס יכול להיות מקור לרוגע ושלווה בימיהם האחרונים, כדי להקל את הסבל הנלווה לכך. לסובלים ממחלות כרוניות, אונקולוגיות, נוירולוגיות ופסיכיאטריות, הקנאביס יכול להיות מקור לרוגע, לשיכוך כאבים וחרדות, וגם להגברת תיאבון ותחושת אנרגיה כללית. מרכיביו של הקנאביס הרפואי בעל השפעות מרגיעות וגם מעוררות בשל רכיבי הסטאביה והאינדיקה, שני מרכיבים שונים,  אשר משולבים בקנאביס הרפואי באחוזים שונים, בזנים המגוונים של הקנאביס. הרופא המטפל מחליט על הזן המתאים למטופל, וניתן לנסות בכל פעם סוגים שונים, עד להשגת הזן המתאים ביותר למטופל שיסייע לו להרגיש טוב יותר ולהקל על כאביו וייסוריו בעקבות המחלה ממנה הוא סובל.

מה התהליך לקבלת אישור לרכישת קנאביס רפואי?

התהליך להגשת בקשה לאישור רישיון לקנאביס רפואי כולל מספר שלבים בתוכו, שנדרש לבצעם מול הרשות הרשמית בנושא הקנאביס הרפואי, משרד הבריאות. בשלב הראשון הרופא המטפל יגיש בקשה עם כל המסמכים המתאימים, עבור מטופל שלדעתו זקוק לקנאביס רפואי. הרופא המטפל יגיש מסמכים אלו , בליווי ההיסטוריה הרפואית של המטופל, לאגף המתאים במשרד הבריאות. לאחר מכן, הגורמים הרלוונטיים במשרד הבריאות יעיינו במסמכים שהוגשו, ויחליטו האם לאשר או לדחות את הבקשה לרישיון לקנאביס רפואי, בהתאם לנסיבות הרפואיות של המטופל ושיקולים נוספים שמשרד הבריאות לוקח בחשבון בעת קביעת ההחלטה הסופית, לאישור או לדחייה הבקשה. בשלב האחרון, תוצאות ההחלטה יועברו ממשרד הבריאות לרופא המטפל וגם למטופל, בכתובת שצוינה על גבי מסמכי הבקשה שהוגשו אל משרד הבריאות. יש מקרים שאכן מאשרים לחולים קשים את הרישיון לקנאביס רפואי אך לעיתים המטופלים ייתקלו בסירוב לקבלת האישור לרישיון לקנאביס רפואי, כך שכל חולה בהתאם לנסיבות המקרה הרפואי שלו. אם קיבלתם אישור לרישיון לקנאביס רפואי לכם או לקרוב משפחה, אז כדאי לדעת שיש חברות מגוונות שמייצרות ומשווקות קנאביס רפואי על כל סוגיו וזניו. קנביט היא דוגמא לחברה המייצרת ומשווקת לקהל הרחב, למי שמורשה לקנות קנאביס רפואי, ממגוון מוצריה. החברה נמצאת בדרום ליד המלח והיא אחד החברות הידועות בארץ בתחום של קנאביס רפואי.

עוד מאמרים:

בלוג

בתי מרקחת קנאביס רפואי

קיימים בתי מרקחת קנאביס רפואי המספקים מוצר זה למטופלים שקיבלו רישיון לקנאביס מידי משרד הבריאות. ניתן להשיג קנאביס רפואי אך ורק בבתי מרקחת מסוימים אשר

בלוג

בתי מרקחת לקנאביס

קנאביס רפואי הוא אחד המוצרים המבוקשים כדי לסייע בהקלת הסבל וכאבים של חולים סופניים וחולים במחלות קשות. בשנים האחרונות עלתה המודעות ליתרונות הקנאביס הרפואי כמקל