בשנים האחרונות הפך הקנאביס  לכוכב בשמי העולם הרפואי. אם בעבר היו מתייחסים אליו כסם שניתן להשיג ברחובות בשביל שימוש אישי, היום כבר יודעים שצמח הקנאביס יכול להועיל בהתמודדות עם מצבים רפואיים שונים, ויש יותר ויותר מחקרים המצביעים על יתרונותיו ויעילותו של הצמח.

כאמור, נמצא כי הקנאביס הרפואי מסייע בהקלה לסובלים מבעיות רפואיות שונות כגון: בעיות אכילה, אינסומניה ,פרכוסים, פוסט טראומה, מחלות אונקולוגיות ועוד… חשוב להבהיר שמדובר כמובן על קנאביס רפואי ששונה באיכותו מהקנאביס המוכר.

מהו הקנאביס הרפואי?

קנאביס רפואי כשמו כן הוא, קנאביס שמיועד לצרכי רפואה. מדובר על גידול ייחודי ואיכותי במיוחד, גידול שממנו מוציאים את החלקים הנבחרים של הצמח, חומרים טבעיים שהוכח שהם מסייעים במצבים רפואיים שונים. את הקנאביס הרפואי ניתן לצרוך בשיטות שונות.

בישראל ניתן לצרוך את הקנאביס הרפואי (בעלי רישיון קנאביס בלבד) בשתי דרכים- עישון/ אידוי או שמן- הנספג תחת הלשון.

.

קנאביס רפואי VS קנאביס לצרכי שימוש בסמים

אם אתם צריכים קנאביס למטרות רפואיות מכל סיבה שהיא, כדאי קודם כל להכיר את ההבדלים בין קנאביס למטרות רפואיות ובין קנאביס למטרות סם.

כאמור, ההבדל הגדול והמשמעותי ביותר בין שני אלו הוא האיכות – יצרני הקנאביס הרפואי מחויבים לעמוד בתקני האיכות המחמירים של משרד הבריאות, ונמצאים תחת פיקוח ובקרה כדי להבטיח את התוצרת האיכותית ביותר.

מה הכוונה בתוצרת איכותית? השפעת הקנאביס והקלתו על סימפטומים שונים נעשית על- ידי "אפקט הפמליה": שילוב נכון בין החומרים הפעילים בצמח (CBD, THC, CBN, טרפנים שונים ועוד), אשר יחד מסייעים להקלה בתסמינים ומייצרים את האפקט הרצוי.

בנוסף, קנאביס שמשמש למטרות צריכת סמים אינו חוקי בישראל וכך גם הדרך להשיג אותו, לעומת הקנאביס הרפואי אותו ניתן להשיג בדרך חוקית וכל מה שצריך זה להשיג את הרישיון מרופא המורשה להנפיק אותו.

מי זכאי?

קנאביס רפואי לא ניתן להשיג בקלות וכמובן שכפי שציינו לא כל אחד יכול לקבל אישור כזה. רופאים של קופות החולים אינם מורשים מבחינת משרד הבריאות לתת אישור כזה, ומי שכן מורשים אלו רופאים ספציפיים שמשרד הבריאות אישר להם לתת אישורים כאלו.

בשביל לקבל אישור לקנאביס למטרה רפואית צריך לאסוף את כל החומר הרפואי שקיים ואת החומר הזה להעביר לרופא שמוסמך לתת אישור מטעם משרד הבריאות. באופן כללי, אישורים כאלו ניתנים למי שסובלים מכאבים עזים על רקע אונקולוגי או מקרים קשים של מחלת מעיים דלקתית, ויש עוד רשימה של מחלות שניתן לקבל עליהן אישור לקנאביס רפואי כמו טרשת נפוצה, איידס, קרוהן וקוליטיס, אפילפסיה, טורט, פרקינסון, סרטן וכאבים כרוניים אחרים. יכול להיות שבעתיד יצורפו עוד מחלות ובעיות רפואיות לרשימה אך כרגע זה מה שהיא כוללת.

איפה משיגים קנאביס רפואי? בבית מרקחת "מדי פלוס"

אם אתם צריכים קנאביס רפואי ויש לכם אישור לטיפול כזה, אתם צריכים להכיר את בית המרקחת "מדי פלוס", המקום הטוב ביותר בשבילכם לקבל אותו. בבית המרחקת "מדי פלוס" תוכלו להזמין און ליין מוצרי קנאביס שונים, לקבל שירות מעולה ובעיקר להרגיש טוב יותר במהירות. איך עושים את זה? קודם כל בוחרים את המוצרים המבוקשים באתר, לאחר מכן מעלים את המסמכים הדרושים כמו צילום רישיון קנאביס, צילום תעודת זהות ומרשם בתוקף ולאחר מכן ההזמנה עוברת להכנה ולמשלוח או איסוף, בהתאם לבקשתכם.

צרו קשר עוד היום או היכנסו לאתר והזמינו מוצרי קנאביס רפואי! למעבר לחנות לחצו כאן

 

  • אין לראות במידע הנ"ל תחליף לייעוץ אישי מרופא\ רוקח קנאביס.
  • אין לראות המידע הנ"ל עידוד לשימוש במוצרי קנאביס, שלא למטרות רפואיות.

עוד מאמרים:

שמן קנאביס

שמן קנאביס

אם אתם צורכים קנאביס רפואי, סימן שאתם סובלים מאחת מהבעיות הרפואיות שמשרד הבריאות אישר בגללן את השימוש בקנאביס. קנאביס היה בעבר רק מה שאנחנו מכירים

קנאביס רפואי

קנאביס רפואי

בשנים האחרונות הפך הקנאביס  לכוכב בשמי העולם הרפואי. אם בעבר היו מתייחסים אליו כסם שניתן להשיג ברחובות בשביל שימוש אישי, היום כבר יודעים שצמח הקנאביס