קנאביס רפואי משלוחים: היכן תוכלו למצוא?

הקנאביס הרפואי הפך לתופעה עולמית ויותר אנשים הסובלים ממחלות מגוונות, בוחרים בקנאביס רפואי כדי לסייע להם בנסיבות אלו של המחלה. כמובן שהשימוש בקנאביס רפואי דורש מרשם ואישור לרכישתו עבור המטופל ממשרד הבריאות, אבל בנסיבות בהם יש אישור למרשם רפואי לקנאביס, אז הוא יוכל להקל מאוד על המטופל. קנאביס רפואי ניתן למצוא בבית מרקחת ייעודי המורשה למכור קנאביס רפואי לפי החוק. רק בבתי מרקחת אלו ניתן יהיה לקנות קנאביס רפואי עבור המטופל. ניתן גם לבקש משלוחים עד הבית עבור מוצרי קנאביס בחלק מבתי המרקחת. אם אתם זקוקים למוצרי קנאביס רפואי משלוחים תוכלו למצוא במגוון בתי מרקחת מורשים שיוכלו לספק לכם שירות משלוחים ישירות עד הבית.

אנחנו משלחים מוצרים באופן מהיר ויעיל עד פתח ביתכם. ניתן לבצע הזמנה אונליין או באמצעות הטלפון 02-6511155 נשמח לעמוד לרשותכם.

אלו חברות פופולאריות יש בתחום של קנאביס רפואי בישראל?

בתחום של קנאביס רפואי יש חברות רבות בישראל, אשר הפופולאריות שלהן גדלה מיום ליום, בתחום שהביקוש אודותיו גדל ברחבי העולם. אחת החברות הפופולאריות בתחום זה היא חברת קנביט, אשר רכשה את חברת תיקון עולם, והרחיבה את אפשרויות הייצור, הפצה ושיווק של מוצרי הקנאביס הרפואי שלה. חברה נוספת בתחום הקנאביס הרפואי היא חברת “טבע אדיר” שהיא אחת החברות הוותיקות ביותר בתחום של קנאביס רפואי. חברה נוספת היא “בטר קנאביס” אשר פיתחה זני קנאביס מגוונים, שיוכלו להתאים לדרישות הטיפוליות. חברה נוספת היא מדיקל גרופ, שהונפקה בבורסת תל אביב בשנת 2019 ופועלת בתחום של מחקר ופיתוח לזני קנאביס. חברה נוספת, חברת bol pharma, היא חברה וותיקה בתחום הקנאביס הרפואי, העסקת במחקר, ייצור וייבוא של קנאביס רפואי. תוכלו למצוא עוד חברות מגוונות בתחום הקנאביס הרפואי, חלק מהחברות גם הונפקו בבורסה, באמצעות חיפוש פשוט ברשת האינטרנט.

מה היתרונות של קנאביס רפואי עבור מטופלים במחלות כרוניות ואחרות?

הקנאביס הרפואי הוא בעל יתרונות רבים למטופלים הזקוקים לו. הוא מעניק רוגע והרפיה אך גם תחושת אנרגיה והגברת תיאבון באמצעות שני הרכיבים הפעילים בו, סאטיבה ואינדיקה, שכל אחד מהם הוא בעל השפעות מנוגדות, והם מצויים בקנאביס הרפואי באחוזים שונים, בזנים מגוונים, והמטופל יכול לרכוש את הזן המתאים לו בהתאם למצבו הרפואי. עבור חולים במחלות כרוניות עם כאבים לא פוסקים, הקנאביס הרפואי יכול להקל על הכאבים ולהעניק להם תחושת רוגע מיטבית. עבור חולי סרטן המצויים בטיפולי כימותרפיה מתישים, הקנאביס הרפואי יוכל לעזור להגביר תחושת תיאבון הנלווית לטיפולים הכימותרפיים המתישים וכן להעצים תחושת אנרגיה. גם בתחום הפסיכיאטרי, קנאביס רפואי יוכל לעזור לאנשים הסובלים מפוסט טראומה, להקל על סבלם ועל החרדות שהם סובלים מהם, וליצור תחושת רגיעה ושלווה עבורם.

מה התהליך להגשת בקשה לאישור רכישת קנאביס לידי משרד הבריאות?

אחת השאלות הנפוצות בעיני אנשים רבים המעוניינים לרכוש קנאביס רפואי , עבורם או עבור בן משפחה, הוא מה התהליך הנדרש לקבלת רישיון לקנאביס רפואי. לא כל אחד יוכל לקבל אישור לרכישת קנאביס רפואי, ולפי החוק רק גורם רפואי יוכל לאשר זאת מול הגורמים הרשמיים הרלוונטיים. היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות היא היחידה האחראית לאישור רישיון של קנאביס רפואי. ליחדה זו יש להגיש מסמכים רלוונטיים אודות המטופל, כדי לבקש רישיון קנאביס רפואי עבורו. הרופא יארגן את המסמכים הרלוונטיים ליחדה הנ”ל והם יבחנו את מסמכי הבקשה ובשל הבא יחליטו האם לאשר או לדחות את הבקשה, בהתאם לנסיבות המקרה הרפואי של המטופל. תוכלו לפנות לכל שאלה או התייעצות אודות רישיון קנאביס רפואי ליחידת הקנאביס הרפואי באגף  של משרד הבריאות.

עוד מאמרים:

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול בסרטן

קנאביס רפואי הא בעצם צמח הקנאביס, שמשתמשים בו, או בכימיקלים שבו לטיפול במחלות או שלל מצבים רפואיים. זה בעצם אותו דבר כמו קנאביס שאנשים מעשנים

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול במחלות מעיים

קנאביס הוא צמח שמשמש בני אדם כבר אלפי שנים לסגולותיו הרפואיות השונות. עם זאת, ידוע גם שיש לו השפעות פסיכו אקטיבית, המובילה לתחושת שיכרות, וכוללת

דילוג לתוכן