קנאביס רפואי מחיר

הקנאביס הרפואי הוא לא רק מוצר רפואי אלא מוצר שתורם רבות להקלת הכאבים של חולים רבים במחלות כרוניות וקשות אחרות, בארץ וגם במדינות רבות בעולם. עם השנים עלתה המודעות ליתרונותיו הרבים של הקנאביס הרפואי, ובעקבות כך גדל גם מספר החברות העוסקות בתחום זה לייצור, גידול ושיווק קנאביס רפואי וכן למחקר ופיתוח בתחום מרתק זה. את הקנאביס הרפואי ניתן לרכוש בבתי מרקחת מורשים בלבד, ומחירי הקנאביס הרפואי משתנים בהתאם לסוג הקנאביס, הזן שלו וכן אחוז החומרים הפעילים בתוכו. תוכלו לברר מחירים של הקנאביס שהוצע עבורכם מהרופא המטפל, בבתי מרקחת המוכרים את המוצר.

רוצים לדעת עוד על המוצרים והעלויות. למעבר לחנות לחצו כאן.

האם ניתן לרכוש קנאביס רפואי בכל בית מרקחת?

אחת השאלות הנפוצות בקרב מטופלים הצורכים קנאביס רפואי היא האם ניתן לרכוש את הקנאביס בכל בית מרקחת. אז התשובה היא שלא בכל בית מרקחת ניתן לרכוש קנאביס רפואי, אלא רק בבתי מרקחת המאושרים למכירת קנאביס, על ידי משרד הבריאות. תוכלו למצוא רשימה כזו של בתי מרקחת המורשים למכירה של קנאביס רפואי באתר של משרד הבריאות. באמצעות הרשימה תוכלו לאתר את בית המרקחת המורשה הקרוב ביותר אליכם ולרכוש את הקנאביס הרפואי. מומלץ לבדוק מול בית המרקחת טלפונית, לפני הגעתכם, שאכן יש במלאי את מוצר הקנאביס אותו אתם מבקשים לקנות. לאחר מכן תוכלו להגיע פיזית ולרכוש את מוצר הקנאביס, או אפילו תוכלו להזמין במשלוח עד הבית את הקנאביס הרפואי,  בבתי מרקחת המעניקים שירות משלוחים.

מה היתרונות של קנאביס רפואי עבור המטופלים?

קנאביס רפואי הוא אחד המוצרים המומלצים ביותר בעיני אנשים רבים, לסייע בהקלה רפואית במקרים של כאבים וסבל, הנגרם בעקבות מחלה קשה. הקנאביס הרפואי מעניק רוגע, שלווה והרפיה של הכאבים המתמשכים וגם בזנים מסוימים, יכול להעניק השפעה מעוררת אנרגטית ומגבירת תיאבון. בטיפולי כימותרפיה ריכוז גבוה של החומרים הפעילים המעוררים יוכל לעזור בהגברת תחושת תיאבון וחיזוק האנרגיה, במצבים אלו בהם הגוף חלש במיוחד. עבור חולים כרוניים במחלות שרירים ומפרקים, וכן פרקינסון וניוון שרירים, קנאביס רפואי יכול לעזור בהרגעת הכאבים ולתרום לשלווה והרפיה משמעותית בגוף המטופל. דוגמא נוספת היא לגבי טיפולים פסיכיאטריים, עבור אנשים הסובלים מפוסט טראומה, הקנאביס הרפואי יכול להקל על חרדות הנלוות לטראומה וכנ”ל לגבי מחלות פסיכיאטריות אחרות וכן חרדות כרוניות. השילוב בין המרכיב המעורר בקנאביס לבין המרכיב המרגיע, באחוזים המשתנים בהתאם למצבו של המטופל, מסייע להקלה ניכרת ולהטבה רגעית עבור המטופל ברגעי המחלה הקשים והמאתגרים עבורו.

מה התהליך המקובל להגשת בקשה לרישיון קנאביס רפואי?

כאשר רוצים לקבל רישיון קנאביס רפואי, יש לבצע מספר שלבים, בצורה מסודרת מול הרשויות הרלוונטיות, כלומר מול הגוף הרשמי המחליט בסוגיה זו, משרד הבריאות. בתחילת תהליך זה, הרופא המטפל יעריך האם המטופל צריך לקבל קנאביס רפואי ובמידה וכן, אז הוא יארגן את המסמכים הרפואיים הדרושים לבקשה זו מול משרד הבריאות. לאחר הגשת המסכים ממתינים לתשובה והחלטת משרד הבריאות. כל מקרה נבדק בפני עצמו, בהתאם למצבו בהווה של המטופל וההיסטוריה הרפואית שלו. בשלב הסופי, לאחר בדיקה מעמיקה של כל המסמכים שהוגשו למשרד הבריאות, יוחלט האם לאשר או לא את הבקשה לרישיון קנאביס. ההחלטה תישלח בכתב בדואר לרופא המטפל וגם למטופל, מידי משרד הבריאות. זו סוגיה מורכבת ואין ספק שהיא כוללת אתגרים רבים עד לאישורה עבור מטופלים רבים. עבור המטופלים שמקבלים אישור לרישיון קנאביס רפואי, הם יכולים לרכוש את מוצר הקנאביס בבתי מרקחת רשומים, המיועדים למטרה זו.

עוד מאמרים:

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול בסרטן

קנאביס רפואי הא בעצם צמח הקנאביס, שמשתמשים בו, או בכימיקלים שבו לטיפול במחלות או שלל מצבים רפואיים. זה בעצם אותו דבר כמו קנאביס שאנשים מעשנים

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול במחלות מעיים

קנאביס הוא צמח שמשמש בני אדם כבר אלפי שנים לסגולותיו הרפואיות השונות. עם זאת, ידוע גם שיש לו השפעות פסיכו אקטיבית, המובילה לתחושת שיכרות, וכוללת

דילוג לתוכן