קנאביס רפואי זנים: אלו זנים ישנם?

בזנים של קנאביס רפואי יש סוגים שונים, ולהלן נמנה את העיקריים מביניהם. ניוטון הוא מסוג אינדיקה. סוג נוסף הוא יהונתן, שהוא הכלאה בין הזנים Jack Herrer עם הזן קליפורניה השייך לסוג של סאטיבה. קיימים זנים רבים של קנאביס רפואי, ומוצרי קנאביס רפואי רבים הם הכלאה של זנים שונים. מימוזה הוא אחד הזנים החזקים, המורכב מהכלאה בין הזן קלמנטיין עם הזן Purple Punch. קיימים עוד זנים רבים, חלקם חזקים יותר בהשפעתם לעומת אחרים, וחלקם חלשים יותר, בשוק ההולך וגדל של הקנאביס הרפואי בעולם כולו.

לצפיה במגוון הזנים שניתן להשיג במדי פלוס – לחצו כאן נשמח גם לעמוד לרשותכם באמצעות הטלפון – 026511155

אלו סוגים וזנים של קנאביס רפואי הם חזקים במיוחד?

יש שני סוגים עיקריים של קנאביס רפואי והם הסוגים של סאטיבה ואינדיקה. סאטיבה מאופיינת בתחושת אנרגיה ואילו אינדיקה תורמת לתחושה ההפוכה, לתחושה מרגיעה. הקנאביס שנקרא צונאמי הוא אחד החזקים בהשפעתו, הוא מסוג אינדיקה עם ריכוז גבוה של THC. כנ”ל לגבי הסוג ניוטון. יהונתן הוא סוג של קנאביס מעורר מסוג סאטיבה, חזק במיוחד. עוד דוגמא זה זן פרויד אשר הוא אחד החזקים ביותר, שהוא הכלאה בין הזן קריטיקל פלוס לבין הזן BlueBerry . בכל מקרה בו אם מתלבטים אודות הקנאביס המתאים, תוכלו להתייעץ עם הרופא המטפל בכם אודות סוגי הקנאביס הרפואי המומלצים עבורכם, מתוך הסוגים הרבים של קנאביס רפואי. אין ספק ששוק הקנאביס מתעצם בביקוש ובפופולאריות שלו בעולם, ובהתאמה גם גדלים הסוגים והזנים שלו.

עבור מי מיועד קנאביס רפואי?

קנאביס רפואי מיועד עבור חולים במחלות כרוניות למיניהם, ועבור חולים במחלות שהוכח שקנביס יוכל להקל על תופעות הלוואי הנלוות אליהן, ולהקל על הכאבים. בענף האונקולוגיה, לדוגמא, מאושר שימוש בקנאביס להקלת תופעות לוואי של כימותרפיה והקרנות, וכן להקלת תסמינים של הקאות וחוסר תיאבון הנלווים למחלה. גם בתחום מחלות המעי וכן בתחום הכאב, לאנשים הסובלים מכאבים אשר לא מסייע להם הטיפול התרופתי המקובל. מחלות נוספות שלגביהם מיועד קנאביס רפואי הם טרשת נפוצה , פרקינסון, אפילפסיה וכן לחולים סופניים. לעיתים גם במקרים של פוסט טראומה, בענף הפסיכיאטריה, יינתן אישור לקנאביס רפואי כדי להקל על הסבל. הקנאביס הרפואי בנסיבות אלו לעיל יוכל להקל על הסבל ועל הכאבים וגם להחזיר תחושת תאבון ואף להקל על בחילות. קנאביס רפואי מיועד עבור חולים במחלות קשות, והוא ניתן רק באישור של רופא מוסמך. עבור חולי סרטן, למשל, או אנשים החולים במחלות כרוניות ומחלות סופניות, הקנאביס יכול להוות גורם מרגיע ומקל, על רקע הנסיבות הקשות של המחלה ממנה הם סובלים, ועבור חלקם הקנאביס הוא גורם מרגיע לקראת סוף חייהם, עבור חולים סופניים, אשר תורם להקלה על הכאבים.

היכן תוכלו לרכוש קנאביס רפואי?

קנאביס רפואי לא ניתן לרכוש בכל בית מרקחת, אלא רק בבתי מרקחת המורשים לכך, מידי משרד הבריאות. תוכלו למצוא ברשת האינטרנט רשימה של בתי מרקחת המורשים למכור קנאביס רפואי, ולבחור את בית המרקחת הקרוב אליכם, לרכישת הקנאביס הרפואי. ניתן להגיע פיזית לבית המרקחת כדי לרכוש את הקנאביס הרפואי, או להזמין באמצעות משלוח עד הבית. חשוב לציין שרישיון לקנאביס רפואי ניתן רק למטופלים שקיבלו אישור לכך ממשרד הבריאות, בשל נסיבות מחלתם הרפואית. קנאביס רפואי הפך לפתרון הנחשב יעיל עבור מטופלים רבים, הסובלים ממחלות כרוניות ואחרות, כדי להקל על הכאבים, והמודעות לחשיבותו ותרומתו הרפואית, עלתה במידה ניכרת בשנים האחרונות.

עוד מאמרים:

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול בסרטן

קנאביס רפואי הא בעצם צמח הקנאביס, שמשתמשים בו, או בכימיקלים שבו לטיפול במחלות או שלל מצבים רפואיים. זה בעצם אותו דבר כמו קנאביס שאנשים מעשנים

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול במחלות מעיים

קנאביס הוא צמח שמשמש בני אדם כבר אלפי שנים לסגולותיו הרפואיות השונות. עם זאת, ידוע גם שיש לו השפעות פסיכו אקטיבית, המובילה לתחושת שיכרות, וכוללת

דילוג לתוכן