פנאקסיה: חברה לייצור שמן קנאביס רפואי

קנאביס רפואי נחשב למוצר מבוקש במיוחד בקרב חולים רבים, אשר רואים את הקנאביס כמספק עבורם מקור לרוגע, שלווה, הרפייה ואף הגברת אנרגיה, בהתאם לסוג זני הקנאביס. קנאביס רפואי הוא מבוקש במיוחד בארץ ובעולם בשל יתרונותיו הרפואיים המגוונים עבור חולים כרוניים וחולים סופניים, לדוגמא, וכמקור המסייע לעוד סוגי מחלות רבים. קיימות חברות רבות אשר מייצרות קנאביס רפואי, בארץ וגם בעולם, ומספקות את תוצריהן לחברות שונות. פנאקסיה (Panaxia) היא חברה המייצרת שמן קנאביס רפואי, המסופקים עבור חברות שונות בארץ ויש לה גם שירותי משלוחים למוצריה. בבתי מרקחת מסוימים ניתן להשיג מוצרים של החברה. החברה פנאקסיה נמצאת בלוד וניתן להזמין בטלפון משלוח של מוצריה, בתוספת תשלום, אשר יגיעו עד בית הלקוח. ניתן ליצור קשר עם נציגי החברה באמצעות פרטי הקשר המופעים באתר האינטרנט של החברה , בטלפון או במייל.

לצפיה במגוון מוצרי הקנאביס שלנו עברו לחנות בנוסף, רוקח מקצועי ישמח לעמוד לרשותכם בטלפון 02-6511155 דברו איתנו

היכן תוכלו להשיג מוצרים של חברת פנאקסיה?

בבתי מרקחת מורשים על ידי משרד הבריאות ניתן להשיג מגוון מוצרים של קנאביס רפואי, גם של חברת פנאקסיה, בנוסף לחברות אחרות המייצרות מוצרי קנאביס רפואי. ניתן למצוא רשימת מלאי של חברת פנאקסיה אשר זמין ללקוחות, באתר החברה. באתר החברה באינטרנט מוצגת טבלה של זני קנאביס הזמינים לרכישה מחברת פנאקסיה, ובה מוצגים גם יצרנים נוספים של קנאביס רפואי כגון קנאשור, בטר, תיקון עולם, טוגדר, בזלת, פארמוקן ועוד. מוצגים גם מחירים עבור כל מוצר בנפרד וכן מוצג אחוז ה-THC עבור כל  מוצר, כלומר אחוז החומר הפעיל בתוכו, סאטיבה או אינדיקה.

מה היתרונות של שימוש בקנאביס רפואי ?

השימוש בקנאביס רפואי הוא בעל יתרונות מגוונים עבור המטופל, בעיקר עבור מטופלים החולים במחלות כרוניות וסופניות. עבור חולים במחלות סופניות, קנאביס רפואי יכול להעניק רגעים של מרגוע מהכאבים והסבל של המחלה. קנאביס רפואי יכול לעזור גם לחולי סרטן ומחלות אונקולוגיות, בכך שהוא מרגיע כאבים וגם משפר תחושת תיאבון עבור מטופלים העוברים טיפולי כימותרפיה המחלישים אותם. עבור מטופלים אלו הקנאביס גם מעניק אנרגיה החסרה להם בעקבות טיפולים מתישים. יתרון נוסף של הקנאביס הוא בהיותו יעיל לסוגי מחלות שונים, כגון מחלות נוירולוגיות, אונקולוגיות, פסיכיאטריות וכדומה. בתחום הפסיכיאטריה, לדוגמא, קנאביס רפואי יכול לסייע לחרדות הנלוות לפוסט טראומה. במחלות אונקולוגיות , למשל סרטן על כל סוגיו, קנאביס רפואי יוכל לעזור בהתמודדות מול טיפולי כימותרפיה, ולשפר תחושת אנרגיה כללית.

מה השלבים להשגת רישיון לרכישת קנאביס?

קיימים מספר שלבים שיש לבצעם כאשר מעוניינים להגיש בקשה לרישיון של קנאביס רפואי. לא כל אחד יכול לקנות על דעת עצמו קנאביס רפואי ועל כן יש שלבים אשר מבצעים אותם מול משרד הבריאות, כגוף הייעודי לאישור או דחיית הבקשה. בשלב הראשון הרופא המטפל יגיש בקשה לרישיון לרכישת קנאביס רפואי עבור המטופל שלו, באמצעות מסמכים מסודרים המפרטים מידע רפואי אודות נסיבות מחלתו של המטופל, אשר בגינן מוגשת הבקשה לקנאביס רפואי, להקלת סבלו. לאחר הגשת הבקשה ושליחתה למשרד הבריאות, היא תיבדק מול הגורמים הרלוונטיים, כדי להחליט האם לאשר את הבקשה. לאחר קבלת ההחלטה, תישלח התשובה שהתקבלה לרופא המטפל ולמטופל בכתובת שתועדה במסמכים שהוגשו למשרד הבריאות. משרד הבריאות הוא הגוף הרשמי הקובע החלטות אודות אישור או דחיית בקשות בנוגע לקנאביס רפואי, ומטפל בסוגיות אלו, כולל גם באלו מקומות ימכרו קנאביס רפואי, כלומר הוא אחראי גם על בתי המרקחת הרשמיים המאושרים למכירת קנאביס רפואי בישראל, ורק בהם ניתן לקנות קנאביס רפואי.

עוד מאמרים:

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול בסרטן

קנאביס רפואי הא בעצם צמח הקנאביס, שמשתמשים בו, או בכימיקלים שבו לטיפול במחלות או שלל מצבים רפואיים. זה בעצם אותו דבר כמו קנאביס שאנשים מעשנים

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול במחלות מעיים

קנאביס הוא צמח שמשמש בני אדם כבר אלפי שנים לסגולותיו הרפואיות השונות. עם זאת, ידוע גם שיש לו השפעות פסיכו אקטיבית, המובילה לתחושת שיכרות, וכוללת

דילוג לתוכן