משלוח קנאביס רפואי: מה כדאי לדעת?

הקנאביס הרפואי הוא אחד המוצרים המבוקשים בארצנו וגם בעולם, לסיוע למטופלים רבים בהקלת הכאבים הנלווים למחלתם הקשה. ניתן לרכוש קנאביס רפואי בבתי מרקחת המורשים למכירת קנאביס, לפי החוק. כדאי לכם לדעת מספר טיפים אודות משלוחי קנאביס מבתי מרקחת לבית הלקוח. קודם כל, בבית המרקחת שבחרתם, בדקו האם יש שירות משלוחים למוצר הקנאביס שתרצו לרכוש. בנוסף, בדקו מול בית המרקחת האם הסוג המסוים שתרצו לרכוש, שהוא אכן נמצא במלאי בבית המרקחת. בנוסף, מומלץ לבדוק מול בית המרקחת האם עושים משלוחים לעיר בה אתם מתגוררים, במידה ומדובר על בית מרקחת שהוא במיקום מרוחק יותר.

במדי פלוס ניתן לבצע הזמנת קנאביס רפואי אונליין עד פתח הבית או באיסוף מבית המרקחת שלנו – למעבר לחנות

היכן תוכלו לרכוש קנאביס רפואי?

האם קיבלתם רישיון קנאביס רפואי לכם או למישהו מבני המשפחה? במידה וכן, אם אתם תוהים היכן תוכלו לרכוש קנאביס רפואי, אז התשובה לכך היא שתוכלו לרכוש את המוצר בבתי מרקחת ייעודיים למטרה זו, המאושרים לפי החוק למכור קנאביס רפואי. תוכלו למצוא רשימה של בתי מרקחת כאלו באתר משרד הבריאות. באמצעות הרשימה תמצאו את בית המרקחת הקרוב אליכם ותוכלו לגשת אליו לרכוש את הקנאביס או להזמין משלוח קנאביס עד הבית. כל אופציה שלא תבחרו תוכל להתאים לכם לרכישת הקנאביס, וכך לקבל מענה רפואי מתאים להתמודדות מול מחלה כרונית.

באילו נסיבות רפואיות הקנאביס הרפואי יוכל לסייע לכם?

הקנאביס הרפואי יכול לסייע למטופלים במחלות שונות, להקלה משמעותית על סבלם. עבור חולים במחלות סרטן, הטיפולים הכימותרפיים מתישים אותם מאוד ולכן בנסיבות אלו, הקנאביס הרפואי יוכל לעזור להם להחזיר תחושת אנרגיה ותחושת תיאבון. עוד דוגמאות ניתן למצוא בתחום של מחלות כרוניות וכאבים כרוניים, למשל במפרקים או מחלות נוירולוגיות וכן פרקינסון או ניוון שרירים. במחלות אלו קנאביס רפואי יכול לעזור להפיג כאבים ולגרום לתחושת רוגע ושלווה. תחום נוסף הוא מחלות פסיכיאטריות, כגון פוסט טראומה או מחלות המלוות בחרדה כרונית. במקרים אלו קנאביס רפואי יוכל להרגיע ולהקל על החרדות המתמשכות בהרפיית הגוף. קנאביס רפואי יכול להתאים גם למחלות סופניות, עבור אנשים אלו הקנאביס הרפואי מהווה מקור  לשלווה והרפיית הגוף מהכאבים הבלתי נסבלים, ברגעיהם האחרונים של חולים סופניים. הקנאביס הרפואי מאפשר להעניק פתרון כדי לסייע לחולים לחוש טוב יותר בנסיבות הלא פשוטות ומאתגרות של מחלתם.

מה ההליך להגשת בקשה לרישיון קנאביס?

בהליך של הגשת בקשה לרישיון קנאביס יש מספר שלבים שיש לבצעם מול הגוף הרשמי המטפל בנושא זה, משרד הבריאות. בשלב הראשון הרופא המטפל יקבע האם המטופל צריך לקבל קנאביס רפואי בהתאם למצבו, ובמידה והרופא המטפל יחליט שהמטופל עומד בקריטריונים להגשת הבקשה למשרד הבריאות, אז הוא יצרף את המסמכים הרלוונטיים, ויגיש אותם לידי משרד הבריאות. בשלב הבא משרד הבריאות יבחן בצורה מפורטת את המסמכים שהתקבלו, ובהתאם לשיקולי המשרד, אם המטופל עומד בקריטריונים של משרד הבריאות, אז הוא יקבל אישור לרישיון קנאביס. במידה והוא לא עומד בקריטריונים הנדרשים אז בקשתו תידחה. התשובה אודות הבקשה תועבר ממשרד הבריאות אל הכתובות של הרופא המטפל ושל המטופל, לפי הכתובות שצוינו במסמכי הבקשה הרשמיים. בכל אופן, עבור מי שיקבל את האישור לרישיון קנאביס, אין ספק שזה יתרום לשדרוג רמת החיים שלו והוא יוכל להרגיש שלווה ורוגע והקלה משמעותית מהסבל והכאבים הנלווים למחלה ולטיפוליה. הקנאביס הרפואי אומנם שנוי במחלוקת בשל סכנת ההתמכרות, אך במינונים נכונים של החומר הפעיל וצריכה נכונה של המוצר, ניתן יהיה להשיג אפקט תרפויטי נעים ומרגיע עבור המטופל.

עוד מאמרים:

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול בסרטן

קנאביס רפואי הא בעצם צמח הקנאביס, שמשתמשים בו, או בכימיקלים שבו לטיפול במחלות או שלל מצבים רפואיים. זה בעצם אותו דבר כמו קנאביס שאנשים מעשנים

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול במחלות מעיים

קנאביס הוא צמח שמשמש בני אדם כבר אלפי שנים לסגולותיו הרפואיות השונות. עם זאת, ידוע גם שיש לו השפעות פסיכו אקטיבית, המובילה לתחושת שיכרות, וכוללת

דילוג לתוכן