מלאי קנאביס

להזמנות עד פתח הבית ושיחה עם רוקח מקצועי התקשרו 02-6511155

אם אתם סובלים מאחת מהמחלות שקנאביס רפואי יכול לסייע בהן, אתם בוודאי מבינים את החשיבות של מלאי הקנאביס שיהיה אצלכם.

אתם לא צריכים את הקנאביס סתם לשם הנאה אלא בשביל להרגיע כאבים ולהתמודד עם תופעות גופניות קשות, וחשוב שלא תמצאו את עצמכם בלעדיו מכיוון שאתם סתם תסבלו בלי סיבה.

כל האמור כאן מתייחס כמובן לאלו שיש להם אישור לקנאביס רפואי. לא כל אחד שלא מרגיש טוב ואפילו כאלו שסובלים ממחלות כרוניות שונות לא יכולים להשתמש חוקית בצמח, וכל מה שצריך זה לקבל את האישור המיוחל ואת המרשם ולהתחיל להשתמש.

איך מקבלים את המרשם? תיכף ניגע בזה אבל עוד קודם לכן, מי עשוי ליהנות מהקנאביס (הכוונה היא כמובן להפחתת כאבים ותופעות לוואי קשות)

קנאביס רפואי – מי צריך אותו?

מלאי קנאביס הוא משהו שמי שצריך אותו ועושה בו שימוש, לא מוותר עליו. מי יכול להפיק את מירב היתרונות של הצמח? קודם כל מי שסובל מכאבים עזים על רקע של מחלה אונקולוגית, קרוהן או קוליטיס ועוד. בנוסף, יש מחלות נוירולוגיות שונות כמו אפילפסיה או פרקינסון שגם בהם הוכח שהקנאביס יכול לעשות פלאים.

הוא ניתן גם לאיידס ולטורט, לטרשת נפוצה ולאנשים שסובלים מפוסט טראומה. הוא נמצא כמסייע מאוד להתמודדות עם בחילות ולהפחתה שלהן במהלך טיפולים כימותרפיים ויש לו עוד סגולות רבות שרק הולכות ומתגלות.

להשיג קנאביס רפואי – לא כל אחד יכול.

אז איך אפשר להשיג מלאי קנאביס? מי יכול לתת אותו? האם כל מה שצריך זה אישור של רופא המשפחה או הרופא המטפל במחלה וזהו, אפשר לקבל אותו? התשובה היא כמובן – לא. משרד הבריאות לא מאפשר לכל רופא לתת מרשם לקנאביס רפואי. כל רופא יכול להמליץ על קנאביס אבל הוא לא יכול להיות זה שנותן את החתימה האחרונה. אז מי כן? רופאים שמשרד הבריאות אישר להם להיות אלו שנותנים את האישורים, רופאים שהמשרד הסמיך אותם לתת את המרשם.

אבל איך משיגים את האישור הזה? מלאי קנאביס אפשר לקבל רק אחרי שרופא מומחה נותן את חוות דעתו לרופא שמוסמך מטעם משרד הבריאות על מנת שהאחרון ייתן את האישור הסופי. כל מה שצריך זה לפנות לרופא מומחה ולקדם את הפרוצדורה. כל פעם יינתן מרשם ואיתו אפשר יהיה ללכת לבית מרקחת שיש לו אישור למכור קנאביס רפואי, ושם בסופו של דבר ניתן יהיה לחדש את המלאי כדי לא להגיע למצב שאין אותו כשצריך.

כבר לא חייבים להגיע פיזית!

יש לא מעט אנשים שצריכים את הקנאביס הרפואי אבל לא יכולים להגיע לבית מרקחת שיש לו אישור מכיוון שהמצב הרפואי שלהם לא מאפשר להם את זה. יש כאלו שגם מי שמלווה אותם לא יכול ללכת להביא להם ויש את אלו שיכולים לגשת אבל מדובר מצידם על מאמץ פיזי לא רגיל. כל אלו כבר לא חייבים ללכת רגלית או להגיע פיזית לבית המרקחת, אלא יכולים להשתמש בשירותים של בית מרקחת “מדי פלוס” אשר מאפשר משלוח עד הבית.

התהליך הוא הכי פשוט בעולם, מוצאים את מוצרי הקנאביס בין שלל המוצרים שיש באתר של בית המרקחת, ולאחר מכן מעלים את המסמכים שמאשרים את זה שיש זכות לקבל את המוצר וכמובן, תעודת זהות ומרשם. בשלב הבא בוחרים אם להגיע לאסוף את המוצר או לקבל אותו עם שליח וזהו, לא צריך יותר מזה.

הזמינו כבר עכשיו באתר “מדי פלוס” וקבלו את המוצרים במהירות הבזק! למעבר לחנות לחצו כאן

  • אין לראות במידע הנ”ל תחליף לייעוץ אישי מרופא\ רוקח קנאביס.

  • אין לראות המידע הנ”ל עידוד לשימוש במוצרי קנאביס, שלא למטרות רפואיות.

 

דילוג לתוכן