חברות קנאביס בישראל: מה הן החברות הבולטות בתחום זה?

הקנאביס הוא אחד המוצרים האהודים בעולם, בשל השפעותיו התרפויטיות בתחום הרפואי, וגם בישראל עלתה המודעות ליתרונותיו של הקנאביס הרפואי בשנים האחרונות. הקנאביס הרפואי אפשר לאנשים הסובלים ממחלה כרונית או מחלה קשה אחרת, לקבל מרשם לקנאביס רפואי, והכל באישור החוק. נדרש רישיון קנאביס רפואי ממשרד הבריאות כדי לקדם הליכים בנושא זה. תוכלו למצוא חברות קנאביס בישראל, ההולכות וגדלות ככל שהולכת וגדלה הפופולאריות בתחום הקנאביס הרפואי. מבין החברות הבולטות בשוק הקנאביס הרפואי ניתן למצוא את חברת קנביט, שרכשה את חברת תיקון עולם והרחיבה את אפשרויות הייצור והשיווק. חברת טבע אדיר היא חברה נוספת בתחום הקנאביס הרפואי, אשר הוקמה בשנת 2008, ובעלת משטחי גידול קנאביס באזור הערבה בישראל. חברת קנאביס נוספת היא בטר קנאביס, שפיתחה זני קנאביס מגוונים. חברת מדיקל גרופ היא חברה נוספת שתחום העיסוק שלה הוא גידול קנאביס וחוות הגידול שלה בגבעת ח”ן.

נכון לקבל לקבל מענה טלפוני אישי מרוקח מקצועי  – חייגו אלינו 026511155 נשמח לעמוד לרשותכם!

היכן תוכלו לרכוש קנאביס רפואי?

אם יש ברשותכם רישיון לרכישת קנאביס רפואי, תוכלו לרכוש קנאביס רפואי במגוון בתי מרקחת המורשים לפי החוק למכור קנאביס רפואי. תוכלו למצוא בבתי מרקחת אלו זנים של סאטיבה או אינדיקה או שילוב היברידי של שני סוגים אלו, האחד בעל אפקט מעורר ואילו השני בעל אפקט מרגיע. כל זן של קנאביס רפואי מותאם למטופל בהתאם למצבו הרפואי של המטופל, ובהתאם לסוג הנכון ביותר עבורו. תוכלו לרכוש קנאביס רפואי בבתי מרקחת המורשים לעיל באמצעות הגעה פיזית לחנות או באמצעות משלוח של המוצר עד הבית, בררו מול בית המרקחת האם הם יוכלו להעניק שירות זה עבורכם.

לצפייה במגוון מוצרי הקנאביס שלנו עברו לחנות 

כיצד הקנאביס הרפואי יוכל לסייע לכם לחוש טוב יותר בעקבות מחלה כרונית?

עבור אנשים רבים הסובלים ממחלה כרונית קשה או כאבים קשים, הקנאביס הרפואי יוכל לסייע לחוש טוב יותר באמצעות הרפיה של השרירים ותחושת רוגע כללית. עבור חולי סרטן שעוברים כימותרפיה הקנאביס יוכל לעזור להם להגביר תחושת תיאבון ולקבל אנרגיה מול הטיפולים המחלישים והמתישים של טיפולי הכימותרפיה. גם עבור חולים כרוניים הסובלים מכאבים כרוניים בגוף וכן לחולים במחלות נוירולוגיות, פרקינסון, ניוון שרירים ומחלות דומות, הקנאביס הרפואי יוכל לסייע לחוש רוגע ושלווה מול סבלם היומיומי. בנוסף, גם בתחום הפסיכאטריה, קנאביס רפואי יוכל לעזור לאנשים הסובלים מפוסט טראומה וכן למי שסובל מחרדות כרוניות, ועבורם הקנאביס יוכל להרגיע ולהקל בהתמודדות מול הסבל.

מה השלבים הנדרשים להשגת בקשה לרישיון קנאביס מול משרד הבריאות?

כאשר מבקשים לרכוש קנאביס רפואי, לא כל אחד יכול לעשות זאת על דעת עצמו, ונדרש רישיון לכך מידי משרד הבריאות. אז מה התהליכים הנדרשים  לפי החוק? קודם כל, הרופא המטפל אבחן את המטופל שלו ויבדוק האם הוא זקוק לקנאביס רפואי להקלה על סבלו, והאם הוא עומד בקריטריונים הנדרשים לכך מידי משרד הבריאות. במידה והרופא יחליט שהמטופל עומד בקריטריונים הנדרשים אז הוא יגיש בקשה מסודרת למשרד הבריאות עם מילוי כל הטפסים הנדרשים ולצרפם לבקשה. בשלב הבא משרד הבריאות יבדוק לעומק את המסמכים שהוגשו וישקול האם לאשר או לדחות את הבקשה לרישיון לקנאביס רפואי. לאחר מכן, ההחלטה אודות הבקשה תישלח בדואר לכתובות שצוינו במסמך הבקשה, אל הרופא המטפל ואל המטופל, בהתאמה. במידה והבקשה תאושר, המטופל יוכל לרכוש את הקנאביס הרפואי בבית המרקחת הקרוב לאזור מגוריו, וכך ליהנות מהרפיה ורוגע למחלתו הקשה. הקנאביס יוכל לסייע לו לחוש חזק יותר ועם תחושת רוגע ושלווה משמעותית עבורו.

עוד מאמרים:

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול בסרטן

קנאביס רפואי הא בעצם צמח הקנאביס, שמשתמשים בו, או בכימיקלים שבו לטיפול במחלות או שלל מצבים רפואיים. זה בעצם אותו דבר כמו קנאביס שאנשים מעשנים

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול במחלות מעיים

קנאביס הוא צמח שמשמש בני אדם כבר אלפי שנים לסגולותיו הרפואיות השונות. עם זאת, ידוע גם שיש לו השפעות פסיכו אקטיבית, המובילה לתחושת שיכרות, וכוללת

דילוג לתוכן