בתי מרקחת קנאביס

בתי מרקחת לקנאביס נהיו מבוקשים בתקופה האחרונה, לרכישת קנאביס רפואי, ללקוחות המחפשים כיצד להקל על הכאבים או הבחילות הנלוות למצוקה הרפואית שלהם. קנאביס רפואי נחשב למוצר הנועד להקל על כאבים ותופעות לוואי של מטופלים הסובלים ממחלות קשות, כרוניות או מחלות אחרות, גם מחלות פסיכיאטריות כגון פוסט טראומה,  וצריכת הקנאביס הרפואי מסייעת להם להקל על הסבל והכאבים הנלווים למחלה. בתי מרקחת ייעודיים לקנאביס קיימים ברחבי הארץ, ותוכלו למצוא רשימות של בתי מרקחת כאלו במשרד הבריאות. במידה ויש לכם רישיון לרכישת קנאביס רפואי, אז תוכלו לרכוש בבתי מרקחת מורשים למכירת קנאביס את המוצר עבורכם. אל תהססו בענייני בריאותכם, וגשו כבר כעת לבקשה לקבל רישיון לקנאביס רפואי.

לצפיה במוצרים של בית המרקחת שלנו לחצו כאן בנוסף, רוקח מקצועי ישמח לעמוד לרשותכם בטלפון 02-6511155

בתי מרקחת לקנאביס: היכן תוכלו למצוא?

אם אתם תוהים היכן תוכלו למצוא בתי מרקחת לקנאביס אז ניתן למצוא זאת ברשימה מסודרת באתר של משרד הבריאות. תוכלו למצוא ברשימה זו שמות של בתי מרקחת, לפי מיקום, אשר מורשים למכור קנאביס רפואי, ברחבי הארץ, בערים מגוונות. כל מה שנותר לכם זה לגשת לבתי מרקחת אלו ולרכוש את הקנאביס הרפואי. חפשו את בתי המרקחת לקנאביס הקרובים אליכם, ותוכלו לקנות בהם את המוצר הרפואי. רק בתי מרקחת המופיעים ברשימה של משרד הבריאות הם בתי מרקחת המורשים למכור את הקנאביס הרפואי, לקהל הלקוחות הזקוק להם. חפשו כבר כעת את בית המרקחת הקרוב אליכם, שאושר למכירת קנאביס רפואי, ותוכו לרכוש בו את הקנאביס, בהוראת הרופא ובאישורו, בהתאם לנסיבות של המקרה הרפואי.

מי יוכל לרכוש קנאביס רפואי?

משרד הבריאות התנה את הרכישה של קנאביס רפואי לקהלי יעד מסוימים בלבד, בעיקר אנשים החולים במחלות סופניות, מחלות סרטן, לאנשים הסובלים מפוסט טראומה ועוד. בהיבט האונקולוגי, חולי סרטן בעלי רישיון לקנאביס יוכלו להסתייע בקנאביס הרפואי כדי להקל על תופעות בחילה וכאבים, הנלווים למחלה  ולטיפולי הכימותרפיה. בנסיבות אלו הקנאביס הרפואי יכול לסייע להפחית את הבחילות חוסר התיאבון ותופעות לוואי נוספות הנלוות לטיפולי הכימותרפיה המתישים. מחלות נוספות שבגינן ניתן לבחון רישיון לקנאביס רפואי: טרשת נפוצה, פרקינסון, תסמונת טוראט, אפילפסיה וכדומה. יש לבדוק כל מחלה בפני עצמה ובהתאם להשפעתה על המטופל. במידה ואכן הרופא אישר שימוש בקנאביס יש לעבור תהליך נוסף של בחינת הממצאים שהתקבלו והוגשו, מול משרד הבריאות, בטרם יתקבל אישור לרכישת קנאביס רפואי.

מה התהליך של רכישת קנאביס רפואי?

התהליך של רכישת קנאביס רפואי כולל בתוכו מספר שלבים עיקריים. בשלב הראשון רופא שימליץ על טיפוס בקנביס רפואי למטופל שלו, יגיש בקשה  לרישיון לקנאביס, בהתאם לתחום ההתמחות של הרופא, כגון אונקולוגיה או פסיכיאטריה או תחום אחר. בשלב הבא, הרופא הממליץ יצרף מסמכים רלוונטיים הנלווים לבקשה כגון סיכום מידע רפואי אודות המטופל ומידע אודות תרופות שרכש בעבר. את כל המסמכים לעיל בצירוף הבקשה לרישיון יש להגיש למשרד הבריאות. לאחר קבלת הבקשה, תשובת משרד הבריאות תישלח לרופא ולמטופל. זה למעשה התהליך העיקרי של בקשה לקנאביס רפואי, והרשות המנהלת ומחליטה בהליך זה היא משרד הבריאות. משרד הבריאות הוא הגוף האחראי ומאשר החלטות הנוגעות לקנאביס רפואי, בדרגת החלטה בכירה בסוגיה זו. אם אתם או מישהו מהקרובים אליכם זקוק לקנאביס רפואי, אז פעלו כבר כעת למציאת רופא מתאים אשר יאשר לכם את הקנאביס, ולהקל אודות הכאבים הנלווים לטיפולי כימותרפיה או במחלה קשה. לא צריך לסבול וניתן לדם בהתאם לחוק את הזכאות שלכם או של היקרים לכם, לקנאביס רפואי, ולהקלת הכאבים.

עוד מאמרים:

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול בסרטן

קנאביס רפואי הא בעצם צמח הקנאביס, שמשתמשים בו, או בכימיקלים שבו לטיפול במחלות או שלל מצבים רפואיים. זה בעצם אותו דבר כמו קנאביס שאנשים מעשנים

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול במחלות מעיים

קנאביס הוא צמח שמשמש בני אדם כבר אלפי שנים לסגולותיו הרפואיות השונות. עם זאת, ידוע גם שיש לו השפעות פסיכו אקטיבית, המובילה לתחושת שיכרות, וכוללת

דילוג לתוכן