בתי מרקחת קנאביס רפואי

קיימים בתי מרקחת קנאביס רפואי המספקים מוצר זה למטופלים שקיבלו רישיון לקנאביס מידי משרד הבריאות. ניתן להשיג קנאביס רפואי אך ורק בבתי מרקחת מסוימים אשר קיבלו אישור למכור קנאביס רפואי. תוכלו למצוא רשימות של בתי מרקחת אלו באתר של משרד הבריאות, לפי מיקומם ברחבי הארץ. אנשים החולים במחלות קשות או עוברים טיפולי כימותרפיה בוודאי יצטרכו למצוא כל פתרון אשר יקל על הכאבים והסבל הנלווים לטיפולים הקשים, ועבורם הקנאביס הרפואי הוא פתרון יעיל להקלה משמעותית.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ופניה 02-6511155 שירות אדיב מרוקח מקצועי – משלוחים מהירים עד פתח הבית

אלו סוגים עיקריים קיימים בשוק הקנאביס?

בשוק הקנאביס הרפואי קיימים מספר סוגים עיקריים. אינדיקה הוא אחד הסוגים המאופיין בתחושת רוגע והרפיית שרירים. לעומתו, יש את הסוג סאטיבה שהוא סוג מעורר יותר, ואף מעורר תיאבון ומגביר תחושת אנרגיה. יש סוגי קנאביס רפואי רבים שהם היברידים, כלומר שהם משלבים את שני הסוגים לעיל, אינדיקה וסאטיבה. בנוסף, יש זנים רבים של קנאביס רפואי, חלקם חזקים יותר וחלקם פחות, ונוכל למצוא בהם ריכוזים שונים של THC. ה-THC הוא מרכיב כימיקלי המצוי בצמח הקנאביס והוא בעל השפעות של הגברת האנרגיה ועוררות תיאבון. רצוי להתייעץ עם הרופא המטפל אודות הסוגים המומלצים עבורכם, או לבן משפחה שלכם, של קנאביס רפואי, בהתאם לסוג המחלה ממנה סובל המטופל.

לצפיה במאמר העוסק בזני קנאביס.

מה התהליך להשגת רישיון לרכישת קנאביס רפואי?

התהליך להשגת רישיון לרכישת קנאביס רפואי כולל מספר שלבים. בשלב הראשון הרופא המטפל נדרש לארגן בקשה לרישיון לצריכת קנאביס רפואי, עבור מטופלים שלדעתו עומדים בקריטריונים הנדרשים לפי משרד הבריאות. הוא נדרש לצרף לבקשה מסמכים רפואיים רלוונטיים אודות המטופל וכן מידע אודות ההיסטוריה הרפואית של המטופל. לאחר מכן, בשלב הבא, מסמכים אלו יישלחו אל משרד הבריאות. משרד הבריאות יבחן את המסמכים ויחליט האם לאשר או לא לאשר את הבקשה לרישיון לקנאביס רפואי. משרד הבריאות בוחן שיקולים מגוונים וכן את מצבו הבריאותי של המטופל, בכדי לקבל את ההחלטה הסופית. בשלב האחרון, ההחלטה אם לאשר או לא, תועבר לרופא המטפל ולמטופל עצמו, באמצעות הכתובת המופיעה במסמכי הבקשה. חשוב לציין שלא כולם מקבלים אישור לקנאביס רפואי, זה תלוי בשיקולים שונים, וכן במצבו בהווה של המטופל ונסיבות מחלתו, והשפעתה על חייו. משרד הבריאות בוחן את כל הנתונים ומקבל החלטה סופית בהתאם לקריטריונים שגובשו עבור מי שזכאי לקבל קנאביס רפואי.

מי קהל היעד שיכול להגיש בקשה לקבלת קנאביס רפואי?

אם אתם מעוניינים לדעת מי קהל היעד שיכול להגיש בקשה לקנאביס רפואי, אז להלן יוסברו קהלי היעד העיקריים. חולים אונקולוגיים בסרטן הם קהל יעד נפוץ לשימוש בקנאביס רפואי, במיוחד מטופלים חולי סרטן שעוברים טיפולי כימותרפיה מתישים. מרבית המטופלים האלו מעידים על תחושת רוגע ואף שיפור התיאבון, לאחר צריכת קנאביס רפואי. קטגוריה נוספת של חולים הם חולים בטרשת נפוצה, פרקינסון, מחלות מעי, מחלות נוירולוגיות מגוונות וגם למטופלים הסובלים מפוסט טראומה. עבור מטופלים אלו קנאביס רפואי יכול לסייע לשפר את האנרגיה שלהם, להעניק רוגע והרפיה לשרירים ועוד היבטים חיוביים, כתוצאה מהשימוש בקנאביס רפואי. קהל יעד נוסף הם חולים סופניים, שמחלתם קשה במיוחד, ועבורם הקנאביס הרפואי הוא מקור לרוגע משמעותי, בתקופה קשה במיוחד, ועבור חלקם הם מצויים בתהליכי גסיסה, בימיהם האחרונים. בכל מקרה בו מעוניינים לקבל רישיון לרכישת קנאביס רפואי לקהלי יעד אלו לעיל, ואחרים, יש להגיש בקשה מסודרת למשרד הבריאות, על מנת שהם יבחנו אותה, ויקבעו האם לאשר או לבטל את הבקשה שהוגשה, בהתאם למקרה הרפואי.

עוד מאמרים:

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול בסרטן

קנאביס רפואי הא בעצם צמח הקנאביס, שמשתמשים בו, או בכימיקלים שבו לטיפול במחלות או שלל מצבים רפואיים. זה בעצם אותו דבר כמו קנאביס שאנשים מעשנים

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול במחלות מעיים

קנאביס הוא צמח שמשמש בני אדם כבר אלפי שנים לסגולותיו הרפואיות השונות. עם זאת, ידוע גם שיש לו השפעות פסיכו אקטיבית, המובילה לתחושת שיכרות, וכוללת

דילוג לתוכן