בתי מרקחת לקנאביס

קנאביס רפואי הוא אחד המוצרים המבוקשים כדי לסייע בהקלת הסבל וכאבים של חולים סופניים וחולים במחלות קשות. בשנים האחרונות עלתה המודעות ליתרונות הקנאביס הרפואי כמקל כאבים וכמסייע לחולים במחלות קשות כדי להעניק להם הקלה רגעית לסבל שהם עוברים בעקבות המחלה וכן תופעות הלוואי של הטיפולים. אז היכן תוכלו לרכוש קנאביס רפואי, עבורכם או עבור אדם הקרוב אליכם? אצל בתי מרקחת קנאביס רפואי ניתן לרכישה, אבל רק בבתי מרקחת המורשים למכירת קנאביס רפואי. ברחבי הארץ תוכלו למצוא בתי מרקחת מורשים המספקים קנאביס רפואי ואת הרשימה שלהם ניתן למצוא באתר הרשמי של משרד הבריאות. מתוך הרשימה הזו תוכלו למצוא את בית המרקחת הקרוב למקום המגורים שלכם, ולפנות אליהם לרכישת הקנאביס הרפואי. ניתן להגיע פיזית ולקנות במקום, בבית המרקחת המורשה, או להזמין קנאביס רפואי במשלוח עד הבית.

צריכים שירות מהיר ואדיב מרוקח מקצועי ?  חייגו אלינו 02-6511155 לצפיה במוצרים עברו לחנות.

מה התהליך של השגת קנאביס רפואי?

התהליך של השגת קנאביס רפואי כולל מספר שלבים עיקריים, שיש לבצע אותם כדי להגיש בקשה מסודרת לאישור רישיון הקנאביס. קודם כל, הרופא המטפל בחולה נדרש לאשר בקשה לרישיון לקנאביס רפואי ולצרף מסמכים נלווים של מידע רפואי אודות המטופל והיסטוריה של צריכת התרופות שלו. לאחר מכן הרופא המטפל מגיש את הבקשה לרישיון בליווי המסמכים הרלוונטיים למשרד הבריאות. בשלב הבא משרד הבריאות יבחן את המסמכים שקיבל, וייתן תשובה האם לאשר או לסרב את בקשת רישיון הקנאביס הרפואי. התשובה תישלח אל הרופא המטפל ואל המטופל, לכתובת הרשומה במסמכי הבקשה. זה תהליך שלוקח זמן אך לעיתים הוא יכול להיות משתלם עבור אנשים החולים וסובלים מתופעות לוואי הנלוות למחלה הקשה, ובנסיבות אלו הקנאביס יכול לעזור ולהקל עד מאוד.

מי יכול לקבל רישיון לקנאביס רפואי?

לא כל אחד יכול לקבל רישיון לקנאביס רפואי, אלא רק מטופלים מסוימים הסובלים ממחלות קשות, סופניות ואחרות. בקטגוריה זו נכללים מחלות אונקולוגיות סרטניות, מחלות מעי, טרשת נפוצה, פרקינסון וגם מתחום הפסיכיאטריה הפרעות פוסט טראומה. זו קטגוריה ייחודית של מחלות הכרוכות בסבל רב למטופל ולכן כל פתרון אפשרי להקלת הכאבים יכול להיות מבורך עבורם. מטופלים במחלות אלו לעיל ומחלות דומות יכולים להגיש בקשה לרישיון קנאביס רפואי, באמצעות הרופא המטפל. חולי סרטן העוברים טיפולי כימותרפיה סובלים לרוב מבחילות והקאות וחולשה רבה הנלווית לכך, ובמקרים אלו קנאביס רפואי יקל קצת על תופעות הלוואי האלו עבור המטופל.

מה היתרונות של קנאביס רפואי וסוגיו העיקריים?

קנאביס רפואי יכול להקל על כאבים הנלווים למחלה מסוימת או במהלך טיפולים, למשל בזמן טיפולים כימותרפיים. הסוגים העיקריים הם אינדיקה וסטאביה. האינדיקה מכילה מרכיבים מעוררים אנרגטיים ואילו הסטאביה מכילה מרכיבים מרגיעים. בדרך כלל בקנאביס רפואי משלבים מינונים משני הסוגים. עבור חולי סרטן, למשל, הסובלים מתופעות לוואי של טיפולי כימותרפיה, כגון חוסר תיאבון או בחילות, אז במקרים אלו קנאביס רפואי יכול לעזור בהקלה על בחילות ולהחזיר קצת מתחושת התיאבון. קנאביס רפואי יכול לעזור רבות למטופלים הזקוקים לו ולכן יש לו ערך חשוב להקלת כאבים וסבל בקרב חולים אלו. אם אתם או מישהו מהקרובים שלכם סובל ממחלה קשה כלשהיא, אז הפתרון המומלץ הוא לברר עם הרופא האם ניתן לקבל רישיון לקנאביס רפואי להקלה משמעותית  על הסבל הנלווה למחלה. בסופו של דבר, בימינו קנאביס רפואי הוא מבוקש על רקע נסיבות מגוונות של מחלות היוצרות תסכול רב לחולים, וכל פתרון להקלת הכאבים יכול לסייע לחולים אלו, כדי לשרוד ולתפקד בשגרת חייהם ככל האפשר.

עוד מאמרים:

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול בסרטן

קנאביס רפואי הא בעצם צמח הקנאביס, שמשתמשים בו, או בכימיקלים שבו לטיפול במחלות או שלל מצבים רפואיים. זה בעצם אותו דבר כמו קנאביס שאנשים מעשנים

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול במחלות מעיים

קנאביס הוא צמח שמשמש בני אדם כבר אלפי שנים לסגולותיו הרפואיות השונות. עם זאת, ידוע גם שיש לו השפעות פסיכו אקטיבית, המובילה לתחושת שיכרות, וכוללת

דילוג לתוכן