אקסיבן: מה הוא ומה מטרתו הרפואית?

אקסיבן הוא מוצר של קנאביס רפואי, אשר הינו בעל ריכוזים מסוימים של החומרים הפעילים בקנאביס THC ו-CBD, אשר הם מפעילים את התחושות הנלוות לשימוש במוצר הרפואי הנ”ל. אקסיבן מצוי בריכוזים שונים, בהתאם להנחיות משרד הבריאות, של המרכיבים הפעילים בתוכו, THC וה-CBD. יש מוצרי אקסיבן שהם עשירים בחומר הפעיל THC ואילו אחרים הם משולבים, כלומר משלבים THC  ואת ה-CBD באחוזים דומים, בתוך מרכיבי המוצר. ניתן לרכוש אקסיבן רק לבעלי רישיון לקנאביס רפואי. יש להגיש בקשה למשרד הבריאות כדי לקבל רישיון לקנאביס רפואי למטופלים הזקוקים לכך.

לצפיה במגוון מוצרי האקסיבן שלנו – לחצו כאן

היכן תוכלו לרכוש אקסיבן?

אקסיבן הוא אחד ממוצרי הקנאביס הרפואי הנפוצים והמבוקשים על ידי לקוחות של קנאביס רפואי. אם אתם מעוניינים לרכוש אקסיבן, תוכלו לרכוש אותו בבתי מרקחת מורשים, על ידי משרד הבריאות, אשר מספקים את המוצר. חשוב לציין שרק מי שיש ברשותו רישיון לקנאביס רפואי יוכל לרכוש את האקסיבן ומוצרי קנאביס רפואי נוספים הקיימים בשוק זה. תוכלו למצוא רשימה של בתי מרקחת מורשים באתר של משרד הבריאות. מתוכם תוכלו למצוא את בית המרקחת הקרוב אליכם ולרכוש בו אקסיבן או כל מוצר אחר של קנאביס רפואי. תוכלו לרכוש בבית המרקחת אקסיבן המתאים לכם, יש זנים שונים של אקסיבן, אשר ריכוזי החומרים הפעילים שונה בכל אחד מזנים אלו.
רוצים לראות את מגוון

מה היתרונות של אקסיבן בשוק הקנאביס הרפואי?

האקסיבן הוא דוגמא אחת מתוך המגוון העצום הקיים בשוק הקנאביס הרפואי, לסוגים רבים של קנאביס. קיימים זנים מגוונים של קנאביס רפואי, ולכל מטופל יתאים סוג מסוים, בהתאם לסוג המחלה שלו ובהתאם לצורך הרפואי עבורו. יש מוצרים של קנאביס רפואי שהחומר הפעיל המרגיע , האינדיקה, מצוי בריכוזים גבוהים ואילו במוצרים אחרים של קנאביס החומר המעורר, הסאטיבה,  מצוי בריכוז גבוה יותר. עבור חולי סרטן, למשל, במהלך טיפולים כימותרפיים, קנאביס רפואי יכול לעזור בהגברת תחושת תיאבון ועוררות אנרגטית, כדי להתמודד מול החולשה והכאבים. דוגמא נוספת היא בהקשר למחלות כרוניות, אנשים הסובלים מכאבים כרוניים כגון כאבי מפרקים כרוניים או כאבים קשים אחרים, יוכלו למצוא מקור מרגיע לכאבים באמצעות הקנאביס הרפואי. יתרונות נוספים של הקנאביס הרפואי על כל סוגיו הוא גם בתחום הפסיכיאטריה, להפחתת חרדות בקרב אנשים הסובלים ממאניה דפרסיה כלשהיא, או אנשים הסובלים מפוסט טראומה וכל מחלה פסיכיאטרית אחרת. עבורם קנאביס רפואי יוכל לסייע לתחושת רוגע, שלווה והפחתת התקפי חרדה.

כיצד תוכלו להגיש בקשה לרישיון לקנאביס רפואי?

כדי לרכוש קנאביס רפואי נדרש רישיון קנאביס המופק על ידי משרד הבריאות בהגשת בקשה מולם. אז כיצד תוכלו להנפיק בקשה כזו למשרד הבריאות? קודם כל, הרופא המטפל יסדר מסמכים הנדרשים להגשה מול משרד הבריאות, כולל דוח רפואי אודות המטופל והיסטוריית התרופות שלו, וכן מסמכים נוספים הנדרשים במעמד הבקשה. לאחר מכן, מסמכים אלו נשלחים לידי משרד הבריאות, ולאחר מכן הם בוחנים את המסמכים ומחליטים אודות אישור או דחייה של הבקשה לאישור רכישת קנאביס. כל מקרה נבדק לגופו, ישנם מקרים המאושרים על ידי משרד הבריאות, אך גם מקרים שלא מאושרים על ידי משרד הבריאות, בהתאם לנסיבות המקרה הרפואי של המטופל. בשלב האחרון, לאחר שמתקבלת ההחלטה על ידי נציגי משרד הבריאות, תישלח ההחלטה בדואר, לכתובת שצוינה במסמכים, לידי הרופא המטפל ולידי המטופל. במידה וההחלטה תאושר, המטופל יוכל לרכוש קנאביס בבתי מרקחת המאושרים למכירת קנאביס לפי החוק, הקרובים למקום מגוריו, ביעילות ובמהירות. וכך להנות מרוגע והרפיה רגעית מהכאבים והסבל הנלווים למחלה.

עוד מאמרים:

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול בסרטן

קנאביס רפואי הא בעצם צמח הקנאביס, שמשתמשים בו, או בכימיקלים שבו לטיפול במחלות או שלל מצבים רפואיים. זה בעצם אותו דבר כמו קנאביס שאנשים מעשנים

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול במחלות מעיים

קנאביס הוא צמח שמשמש בני אדם כבר אלפי שנים לסגולותיו הרפואיות השונות. עם זאת, ידוע גם שיש לו השפעות פסיכו אקטיבית, המובילה לתחושת שיכרות, וכוללת

דילוג לתוכן