איתור מלאי קנאביס: היכן תוכלו למצוא?

אם אתם מטופלים בקנאביס רפואי וזקוקים לשירות של איתור מלאי קנאביס עבורכם, אז להלן נציג את האפשרויות הקיימות עבורכם, להשגת מידע זה. קודם כל, מומלץ לפנות אל בית המרקחת הקרוב אליכם, אשר יש לו אישור למכירת קנאביס רפואי, ולברר אודות זמינות של סוגי הקנאביס הרפואי הדרושים עבורכם. תוכלו למצוא רשימה של בתי מרקחת המאושרים למכור קנאביס רפואי באתר של משרד הבריאות. אפשרות נוספת היא לחפש בקבוצות ווטסאפ או בטלגרם, מידע אודות מלאי קנאביס הזמין עבורכם. יש קבוצות ווטסאפ וטלגרם המיועדות לספק מידע זה. באינטרנט גם תוכלו למצוא מידע אודות איתור מלאי קנאביס, בתוך קבוצות ופורומים ייעודיים למטרה זו של דיווחים עדכניים אודות מלאי קנאביס רפואי הזמין לקהל הרחב.

לצפיה במוצרי בית המרקחת לחצו כאן. בנוסף נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובירור באמצעות הטלפון –  02-6511155 

איתור מלאי קנאביס רפואי: עבור מי זה יכול להיות רלוונטי?

לפני שבודקים אפשרויות של איתור מלאי קנאביס, בוודאי תרצו לדעת עבור מי זה יכול להיות רלוונטי. איתור מלאי קנאביס רפואי יכול להיות רלוונטי עבור אוכלוסיות שקיבלו אישור לרכישת קנאביס רפואי מידי משרד הבריאות. אוכלוסיות אלו יכולות להיות חולים במחלות אונקולוגיות, נוירולוגיות, פסיכיאטריות ועוד. ניתן לבדוק אלו אפשרויות קיימות לאוכלוסיות מתאימות, במידע המפורסם באתר של משרד הבריאות או ביצירת קשר במייל או בטלפון מולם. כך לדוגמא עבור מטופלים בטיפולי כימותרפיה, קנאביס רפואי יכול לסייע בהקלת תסמינים הנלווים לטיפולי כימותרפיה, כגון בהקלת כאבים וכן שיפור תחושת התיאבון והאנרגיה. הגשת הבקשה תתבצע בהמלצה של הרופא המטפל, ותיבחן מול הגופים הרלוונטיים במשרד הבריאות.

מה השלבים להגשת בקשה לרישיון לרכישת קנאביס רפואי?

קיימים מספר שלבים אשר נדרש לבצע אותם כדי לקבל אישור לרכישת קנאביס רפואי עבור המטופל. הגוף הרשמי המחליט בנידון הוא משרד הבריאות, ויש לציין שלא תמיד מאשרים כל בקשה המוגשת לידי משרד הבריאות, יש מקרים שיאושרו ויש מקרים שלא יאושרו, כל מקרה בהתאם לנסיבות האישיות שלו. בשלב הראשון הרופא המטפל יגיש בקשה עם המסמכים הרלוונטיים לידי משרד הבריאות, אודות מצבו הרפואי של המטופל וכן התרופות שהוא צורך כיום. משרד הבריאות יקבל את המסמכים הרלוונטיים וישקול, בהתאם לנסיבות המקרה, האם לאשר או לא את הרישיון לרכישת קנאביס רפואי. בשלב האחרון משרד הבריאות יעדכן את הרופא המטפל ואת המטופל אודות ההחלטה שהתקבלה , אודות הבקשה לרישיון לקנאביס רפואי. בכל אופן, עבור מטופלים שיאשרו להם את הרישיון לקנאביס רפואי, הם יוכלו לזכות בשיפור רגעי של איכות החיים שלהם, לתחושת רוגע או הגברת תחושת התיאבון, ובעיקר לחוש קצת הקלה לנוכח נסיבות חייהם של מחלתם הקשה.

מה היתרונות של קנאביס רפואי למטופלים?

קנאביס רפואי יכול לסייע רבות כדי להקל את הסבל המתמשך של חולים במחלות שונות, ואף מחלות סופניות. עבור חולי סרטן וכן מטופלים בכימותרפיה, קנאביס רפואי יכול לעזור להקל על  התסמינים הנלווים למחלה או לכימותרפיה הקשה, כגון אובדן חוסר תיאבון. עבור הסובלים מפוסט טראומה צריכת קנאביס רפואי תוכל לעזור להם, לפחות באופן רגעי, לתחושת רוגע כדי לרסן את התקפי החרדה. לקנאביס יתרונות מגוונים בהרגעה וכן גם בחיזוק תחושת האנרגיה והגברת תחושת התיאבון. אין ספק שבשנים האחרונות חלה מודעות רבה, בעקבות סיפורים של מטופלים, אודות היתרונות של הקנאביס הרפואי, המקל מאוד על חייהם, ויכול לספק להם נחמה לנוכח המחלה הקשה ממנה הם סובלים או טיפולי הכימותרפיה הקשים והמפרכים שהם עוברים, למשל לטיפול במחלה סרטנית. בנסיבות אלו הקנאביס הרפואי הוא מקור לנחמה פיזית ומנטאלית עבורם.

עוד מאמרים:

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול בסרטן

קנאביס רפואי הא בעצם צמח הקנאביס, שמשתמשים בו, או בכימיקלים שבו לטיפול במחלות או שלל מצבים רפואיים. זה בעצם אותו דבר כמו קנאביס שאנשים מעשנים

בלוג

קנאביס רפואי לטיפול במחלות מעיים

קנאביס הוא צמח שמשמש בני אדם כבר אלפי שנים לסגולותיו הרפואיות השונות. עם זאת, ידוע גם שיש לו השפעות פסיכו אקטיבית, המובילה לתחושת שיכרות, וכוללת

דילוג לתוכן